GospaTour

Biuro pielgrzymkowe

Tel. +48 886 219 025,  +48 883 100 503

e-mail: biurogospa@gmail.com

ul. Kraszewskiego 7, 05-820 Piastów

Objawienia i osoby widzące w Medjugorie

 

Od lat do Medjugorie przyjeżdżają setki pielgrzymów, aby pomodlić się w szczególnie wybranym przez Boga miejscu. Wszystko rozpoczęło się w roku 1981, kiedy to sześć młodych osób doświadczyło pierwszego objawienia Matki Bożej na wzgórzu Crnica, w części Podbrdo. Od tego czasu dzieci miały objawienia każdego dnia.Dziś są to dorosłe osoby, miewające widzenia Matki Bożej zgodnie z określonym przez Nią harmonogramem. Kim są wizjonerzy z Medjugorie i jak wygląda ich życie, zmienione przez Maryję?

 

Mirjana Dragićević-Soldo

Przez długi czas miała objawienia codzienne, podczas których miała okazję rozmawiać z Matką Bożą, modlić się z Nią i powierzać swoje sprawy. Od Bożego Narodzenia 1982 codzienne widzenia się skończyły – Mirjana ma objawienia każdego 18 marca, w dzień swoich urodzin. Jej intencją, za którą ofiarowuje swoje życie jest modlitwa za niewierzących – aby poznali Bożą miłość.Prywatnie Mirjana jest mężatką o ma dwoje dzieci.

 

Ivanka Ivanković-Elez

Ivanka jako pierwsza miała okazję zobaczyć Matkę Bożą. Przez pierwsze lata miała codzienne objawienia, które trwały do roku 1985. Przez resztę życia będzie miała widzenia raz w roku, w każdą rocznicę objawień, czyli 25 czerwca. Intencją jej modlitw są przede wszystkim rodziny.

 

Marija Pavlović-Lunetti

Od 1981 do teraz miewa codzienne objawienia i została wybrana do przekazywania orędzia światu oraz parafii od Matki Bożej. Swoim życiem wstawia się za duszamy w czyśćcu cierpiącymi.

 

Vicka Ivankowić-Mijatović

Do teraz ma codzienne objawienia i zgodnie z poleceniem Maryi modli się za chorych. Ma męża oraz jedno dziecko.

 

Jakov Čolo

Jest on najmłodszy z całe grupy osób widzących – w dniu objawienia miał 10 lat. Miewał codzienne objawienia do 1998 roku, teraz ma je w każde Boże Narodzenie. W swoich modlitwach wstawia się przede wszystkim za chorymi.

 

Ivan Dragićewić

W dalszym ciągu miewa codzienne objawienia i modli się za młodzież. Ma żonę oraz czwórkę dzieci.Nasze biuro podróży zajmuje się organizowaniem pielgrzymek do Medjugorie również w dni objawień osób widzących. Jeśli chciałbyś przeżyć te chwilę w tym chorwackim kościele, skontaktuj się z nami.